Piłkarskie Maluszki

Socatots – Piłkarskie Maluszki!

Wreszcie znaleźliśmy coś w sam raz dla nas! Świetne zajęcia dla dzieci, w których niezbędne jest aktywne zaangażowanie rodziców. Słowem – doskonała zabawa dla całej rodziny.

4544

Czym jest Socatots?

To rozpowszechniona na całym świecie, specjalna metoda „treningowa” dla najmłodszych (nawet dla 6-miesięcznych dzieci) opracowana w oparciu o brytyjskie normy rozwoju maluchów, a inspirowana brazylijskim futbolem. Ogólnorozwojowy program z elementami piłki nożnej.

Poprzez zabawę, przy muzyce, u dzieci rozwijana jest nie tylko sprawność motoryczna ale i umiejętności pracy w zespole czy komunikacyjne, a wszystko to pod kierunkiem wyszkolonych trenerów i przy asyście oraz wsparciu emocjonalnym rodziców. Maluchy, biorąc czynny udział w sportowych zabawach poznają także kolory, części ciała, uczą się liczyć…

Te Brazylijskie Szkółki Piłkarskie mają swoje filie na całym świecie. W Polsce można je znaleźć aż w 85 miastach(!), a zajęcia, które odbywają się raz w tygodniu, przewidziane są dla różnych grup wiekowych. Każdy, kto ma ochotę spróbować – może skorzystać z bezpłatnej sesji prezentacyjnej polegającej na udziale w zajęciach. A te są energetyczne, radosne, nie nużące.

Zapewne największe znaczenie ma tu postać trenera. My trafiliśmy na osobę uśmiechniętą, otwartą, dostępną. Mając jednak na uwadze, iż Socatots jest „produktem” ustandaryzowanym – jestem przekonana, że maluchy wszędzie bawią się równie dobrze!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Socatots – podaję link do strony: http://www.socatots.pl/

Nam się bardzo podoba! Właśnie takich zajęć szukaliśmy. 🙂

A na zdjęciach mały Kosta 🙂

Advertisements

6 uwag do wpisu “Piłkarskie Maluszki

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s